Tisztelt Szülők!

Orbán Viktor miniszterelnök ma esti bejelentése szerint bezárják az iskolákat március 16-tól, hétfőtől kezdve. Tantermen kívüli digitális munkarendet vezetnek be, ami azt jelenti, hogy a tanulók nem jöhetnek be az iskolába. Az oktatás digitális megszervezéséhez szükséges, hogy a diákok otthon is használhassák tankönyveiket. Ennek érdekében tisztelettel kérünk mindenkit, gondoskodjon arról, hogy szombat és vasárnap során gyermeke minden tanszerét (tankönyvek, atlaszok) elvigyék az iskolából. A tornafelszereléseket, köpenyeket is vigyék haza, hogy az intézményt megfelelően tudjuk fertőtleníteni. A porta mindkét nap 8:00 és 20:00 óra között nyitva lesz.
További részletes tájékoztatást a távoktatás mikéntjéről hétfőn tudunk küldeni. Ezzel kapcsolatban kérem, hogy figyeljék honlapunkat vagy Facebook oldalunkat.

Üdvözlettel:
P. Bécser Róbert OFM