Iskolai ünneplő- és egyenruha

“Tanítási idő alatt kötelező viselet a köpeny, vagy iskolai póló, iskolai pulóver. Ünnepélyeken, ballagáson és egyéb, esetenként meghatározott alkalmakkor kötelező az iskola egyenruhájában megjelenni (lányoknak egyenblúz, térdig érő fekete egyenszoknya; fiúknak fehér ing, sötét öltöny, iskolai nyakkendő, alkalomhoz illő cipő).” (Részlet az iskola házirendjéből, 3.1.)

Iskolai póló, pulóver, fiúknak iskolai nyakkendő a ferences webboltban (bolt.ofm.hu) megvásárolható.

Hagyományos köpeny a következő elérhetőségen vásárolható: Szöszy Fashion (1046 Budapest, Kiss Ernő utca 2., szoszy.com)

A diákok ezen táblázat segítségével könnyen tudnak használt ünneplő ruhát adni – venni – cserélni. A táblázat két fület tartalmaz: KERES és KÍNÁL. A táblázat szerkeszthető, vagyis könnyen hozzáadható új ruha elérhetőségekkel.