Tagdíj

Az alapszabály V. 2 pontja értelmében: “Az Egyesület tagdíjakból, támogatásból, adományokból, és pályázatok útján szerzett bevételekből, valamint gazdálkodó tevékenység jövedelméből tartja fenn magát. A tagdíj mértékét az elnökség javaslatára a Közgyűlés határozza meg.

A közgyűlés határozata alapján a tagdíj aktív dolgozóknak 2500.- Ft/év, diákoknak és nyugdíjasoknak 1.500.- Ft/év

Az alapszabály VII. 9. pontjának 4. beekezdése szerint: Az Egyesület tagjainak kötelezettsége a tagdíj megfizetése.

A tagdíj befizetésének elmaradása nem jár szankciókkal, ugyanakkor az Egyesület gazdálkodását jelentős mértékben nehezítheti. Ezért kérjük mindenki, a lehetőségeihez mérten, a tagdíj befizetésével járuljon hozzá Egyesületünk stabil működéséhez!

Tagdíj befizetése lehetséges:

• Sárga csekken, amit rendszeresen megküldünk a körlevéllel, illetve a rendezvényeken és az iskola portáján is lehet kérni
  • Banki átutalással az egyesület számlájára: OTP 11742087-20022851-00000000