Iskolai ünneplő- és egyenruha

“Tanítási idő alatt kötelező a látható módon viselt köpeny, vagy iskolai póló, iskolai pulóver.
Ünnepélyeken, ballagáson és egyéb, esetenként meghatározott alkalmakkor kötelező az iskola egyenruhájában megjelenni:

• lányoknak: 9-12. évfolyamon: iskolai egyenblúz és térdig érő fekete szoknya, 7-8. évfolyamon: fehér blúz iskolai sállal és térdig érő fekete szoknya
  • fiúknak: fehér ing, sötét öltöny, iskolai nyakkendő,
  • mindenkinek: alkalomhoz illő cipő.”

(Részlet az iskola házirendjéből, 3.1.)

Iskolai póló, pulóver, köpeny, sál és nyakkendő a Ferences Webboltban (bolt.ferencesek.hu) megvásárolható.

Kérdés esetén: polo@ferencesgimnazium.hu

Hagyományos köpeny a Ferences Webboltban illetve a következő elérhetőségen vásárolható: Szöszy Fashion (1046 Budapest, Kiss Ernő utca 2., szoszy.com)

A diákok ezen táblázat segítségével könnyen tudnak használt ünneplő ruhát adni – venni – cserélni. A táblázat két fület tartalmaz: KERES és KÍNÁL. A táblázat szerkeszthető, vagyis könnyen hozzáadható új ruha elérhetőségekkel.

Iskolai leány blúz:

Balalik Ágnes, +36-20/3288615.